Contact

ALGEMEEN

info@scoutstielt.be
Jeff De Weerdt (0486 13 90 33)
Oscar Carpentier (0488 39 37 67)
Pieterjan Spriet (0497 16 98 65)
Rekeningnummer Groepskas: BE19 7310 1975 2912
Rekeningnummer Leidingsrekening: BE30 7310 1975 2811


TAKLEIDING

  • Kapoenen

kapoenen@scoutstielt.be
Annelien Spriet 0496 30 29 83
Marie Haemers 0479 97 73 63
Rekeningnummer Kapoenenkas: BE21 7310 1975 2003

  • Welpen

welpen@scoutstielt.be
Bo Declercq 0468 18 44 71
Mathieu De Deurwaerder 0479 91 46 06
Rekeningnummer Welpenkas: BE96 7310 1975 2205

  • Jonggivers

jonggivers@scoutstielt.be
Toon Ingelaere 0479 71 51 15
Hannes Haemers 0479 97 73 55
Rekeningnummer Jonggiverkas: BE85 7310 1975 2306

  • Givers

givers@scoutstielt.be
Marie Vandeputte 0470 40 91 33
Arthur Goethals 0496 51 31 78
Rekeningnummer Giverkas: BE74 7310 1975 2407

  • Jins

jins@scoutstielt.be

Olivier Deroo 0488 43 51 45
Anton Lambrecht 0471 40 03 45
Nicolas Debusschere 0470 55 27 50


Rekeningnummer Jinkas: BE52 7310 1975 2609


INSCHRIJVINGEN

Inschrijven kan enkel via dit e-mailadres en deze persoon.

inschrijvingen@scoutstielt.be
Charles-Henri Verleye (0489 25 42 13) 


FINANCIEEL

Heb je vragen rond betalingen, het fiscale attest, terugbetaling door uw mutualiteit, sponsoring, etc. ? Contacteer dan onze financieel verantwoordelijke.

financien@scoutstielt.be
Hannes Haemers 0479 97 73 55


WEBMASTER

Heb je vragen of opmerkingen rond de website? Contacteer dan onze webmaster.

webmaster@scoutstielt.be
Jacob Demuynck (0468 40 82 72)


OUDERCOMITE & STAM

  • Oudercomité

oc@scoutstielt.be
Jan-Tijl Vangheluwe

  • Stam 

stam@scoutstielt.be
Anke Bruggeman
Benoit Debruyne


WATEWY

De meeste activiteiten gaan door op het recreatiedomein Watewy.

Watewy - Scouts O. De Neckere Tielt
Hondstraat 100 b
8700 Tielt


onze lokalen worden niet verhuurd


CONTACTFORMULIER:

Lokaalgegevens

Watewy - Scouts O. De Neckere Tielt
Hondstraat 100 b
8700 Tielt