Contact

ALGEMEEN

info@scoutstielt.be
Simon Demuynck (0498 38 42 56)
Marie Vandeputte (0470 40 91 33)
Rekeningnummer Groepskas: BE19 7310 1975 2912
Rekeningnummer Leidingsrekening: BE30 7310 1975 2811


TAKLEIDING

  • Kapoenen

kapoenen@scoutstielt.be
Michiel Warnez (0471 21 40 95)
Babette Goussaert (0492 67 76 49)
Rekeningnummer Kapoenenkas: BE21 7310 1975 2003

  • Welpen

welpen@scoutstielt.be
Esther Vanacker (0474 05 35 30)
Anton Lambrecht (0471 40 03 45)
Rekeningnummer Welpenkas: BE96 7310 1975 2205

  • Jonggivers

jonggivers@scoutstielt.be
Jeff De Weerdt (0486 13 90 33)
Oscar Carpentier (0488 39 37 67)
Rekeningnummer Jonggiverkas: BE85 7310 1975 2306

  • Givers

givers@scoutstielt.be
Guust Goussaert (0470 35 98 74)
Andries Callens (0495 99 90 82)
Rekeningnummer Giverkas: BE74 7310 1975 2407

  • Jins

jins@scoutstielt.be
Nicolas Lambert (0476 06 05 74)
Pieterjan Spriet (0497 16 98 65)
Rekeningnummer Jinkas: BE52 7310 1975 2609


INSCHRIJVINGEN

Inschrijven kan enkel via dit e-mailadres en deze persoon.

inschrijvingen@scoutstielt.be
Eva Dhondt 


FINANCIEEL

Heb je vragen rond betalingen, het fiscale attest, terugbetaling door uw mutualiteit, sponsoring, etc. ? Contacteer dan onze financieel verantwoordelijke.

financien@scoutstielt.be
Julien Braekevelt (0474 98 91 18)


WEBMASTER

Heb je vragen of opmerkingen rond de website? Contacteer dan onze webmaster.

webmaster@scoutstielt.be
Jacob Demuynck (0468 40 82 72)


OUDERCOMITE & STAM

  • Oudercomité

oc@scoutstielt.be
Jan-Tijl Vangheluwe

  • Stam 

stam@scoutstielt.be
Anke Bruggeman
Benoit Debruyne


WATEWY

De meeste activiteiten gaan door op het recreatiedomein Watewy.

Watewy - Scouts O. De Neckere Tielt
Hondstraat 100 b
8700 Tielt


onze lokalen worden niet verhuurd


CONTACTFORMULIER:

Lokaalgegevens

Watewy - Scouts O. De Neckere Tielt
Hondstraat 100 b
8700 Tielt