Contact

ALGEMEEN

info@scoutstielt.be

             Jeff De Weerdt (Ondernemende butskop) 0486 13 90 33

             Oscar Carpentier (Toegewijde klipdas) 0488 39 37 67

             Jannes Dangreau (Guitige wasbeer) 0483 28 10 03

             Hannes Haemers (Goedhartige spreeuw) 0479 97 73 55

Rekeningnummer Groepskas: BE19 7310 1975 2912
Rekeningnummer Leidingsrekening: BE30 7310 1975 2811


TAKLEIDING

  • Kapoenen

kapoenen@scoutstielt.be

             Jannes Dangreau 0483 28 10 03
             Jenssen Pelgrims 0492 75 04 49

             Rekeningnummer Kapoenenkas: BE21 7310 1975 2003

  • Welpen

welpen@scoutstielt.be

             Emiel Maes 0484 59 30 33
             Pieter-Jan Warnez 0472 38 21 76
             Rekeningnummer Welpenkas: BE96 7310 1975 2205

  • Jonggivers

jonggivers@scoutstielt.be

            Toon Ingelaere 0479 71 51 15
            Marie Haemers 0479 97 73 63
            Rekeningnummer Jonggiverkas: BE85 7310 1975 2306

  • Givers

givers@scoutstielt.be

             Janne Dhondt 0494 08 74 09
             Annelien Spriet 0496 30 29 83
             Rekeningnummer Giverkas: BE74 7310 1975 2407

  • Jins

jins@scoutstielt.be

Guust Goussaert 0470 35 98 74
Marie Vandeputte 0470 40 91 33
Michiel Warnez 0471 21 40 95

Rekeningnummer Jinkas: BE52 7310 1975 2609


INSCHRIJVINGEN

Inschrijven kan enkel via dit e-mailadres en deze persoon.

inschrijvingen@scoutstielt.be
Charles-Henri Verleye (0489 25 42 13) 


FINANCIEEL

Heb je vragen rond betalingen, het fiscale attest, terugbetaling door uw mutualiteit, sponsoring, etc. ? Contacteer dan onze financieel verantwoordelijke.

financien@scoutstielt.be
Hannes Haemers 0479 97 73 55


WEBMASTER

Heb je vragen of opmerkingen rond de website? Contacteer dan onze webmaster.

webmaster@scoutstielt.be
Jacob Demuynck (0468 40 82 72)


OUDERCOMITE & STAM

  • Oudercomité

oc@scoutstielt.be
Jan-Tijl Vangheluwe

  • Stam 

stam@scoutstielt.be
Anke Bruggeman
Benoit Debruyne


WATEWY

De meeste activiteiten gaan door op het recreatiedomein Watewy.

Watewy - Scouts O. De Neckere Tielt
Hondstraat 100 b
8700 Tielt


onze lokalen worden niet verhuurd